Nagranie koncertu z montażem

Przedstawiamy Państwu ofertę dotyczącą nagrania koncertu. Koszt takiej realizacji jest zmienny w zależności od stopnia złożoności zamówienia. Warto rozważyć możliwość rozszerzenia nagrania o dodatkowe opcje. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny.

Najważniejsze korzyści:

  • Realizacja wielokamerowa
  • Dźwięk wysokiej jakości
  • Profesjonalny montaż
  • Darmowy dojazd na terenie Trójmiasta
  • Nagranie z użyciem stabilizatora i drona

Wycena poglądowa

Nagranie koncertu z montażem

Koszt: 900 zł brutto

Zakres wykonanych prac: nagranie i montaż koncertu z 4 kamer i z drona podczas koncertu na festiwalu bluesowym w Gdyni. Został uwzględniony rabat ilościowy ze względu na wykonanie usługi dla innych zespołów występujących w ten sam dzień festiwalu.

Nagranie koncertu z montażem

Koszt: 1 800 zł brutto

Zakres wykonanych prac: nagranie całego koncertu i montaż fragmentów koncertu.

Nagranie koncertu z montażem

Koszt: 1 000 zł brutto

Zakres wykonanych prac: nagranie autorskich utworów Igora Faleckiego na perkusji i przebitek z wydarzenia podczas pokazów samolotów Gdynia Aerobaltic Airshow 2019, montaż solówek z wykorzystaniem przebitek.

Realizacja wielokamerowa

Wydarzenia na żywo, takie jak koncerty, są niepowtarzalne. Dlatego warto skierować kilka kamer z różnych ujęć na członków zespołu występujących na scenie, żeby żadna okoliczność nie umknęła. Z reguły im więcej kamer, tym lepiej, jednak są pewne zalecenia w zależności od miejsca, w którym organizowany jest koncert i składu zespołu. W małym klubie muzycznym korzystniej będzie rozważyć ilość kamer i dobrze zaplanować nagranie, a w plenerze jak najbardziej wskazane jest rozmieszczenie więcej kamer. Ważne jest zatem dokładne opisanie miejsca, w którym odbędzie się koncert i składu zespołu.

  • Dźwięk wysokiej jakości

Profesjonalne nagranie koncertu cechuje dźwięk wysokiej jakości. Nie doświadczymy tego oglądając nagranie ze smartfona. W podstawowej ofercie otrzymasz nagranie dźwięku w postaci sumy z konsolety dostępnej na koncercie. Warto omówić tę kwestię przed nagraniem, ponieważ w klubach muzycznych występują różne warunki akustyczne i różne możliwości podłączenia rejestratora do nagrania dźwięku. Może się zdarzyć, że dźwięk z konsolety będzie niewystarczający. W tej sytuacji zapewniamy dźwięk z wbudowanych mikrofonów w rejestrator. To wiąże się jednak z nagraniem publiczności na całej ścieżce audio. Wówczas dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku, niezbędne będzie nagranie dźwięku wielośladowo za dodatkową opłatą.

Nie świadczymy usług w zakresie nagłośnienia, ale możemy zarekomendować zewnętrzną firmę.

Posłuchaj porównania próbek dźwięku nagranych mikrofonami wbudowanymi w telefon i nagrania sumy z konsolety:

Dźwięk z telefonu:

Dźwięk z konsolety:

  • Profesjonalny montaż

W cenie zawarta jest usługa wykonania montażu. Zwykle dostarczamy gotowy materiał w ciągu 20 dni roboczych od zakończenia zdjęć. Czas ten może wydłużyć się w zależności od stopnia złożoności nagranego materiału. Gotowy materiał otrzymasz w postaci linku do pobrania na Google Dysku.

  • Dojazd na terenie Trójmiasta za darmo

Nie pobieramy opłat za dojazd na obszarze Trójmiasta.

  • Nagranie z użyciem stabilizatora i drona

Ujęcia z gimbala i z drona wzbogacą film o dynamikę i atrakcyjność przekazu. Ze względów technicznych nie wykonujemy nagrań z drona w zamkniętych pomieszczeniach.

Gimbal wprowadzi dynamiczne, płynne ujęcia. Najlepsze ujęcia wyjdą nagrywane w obrębie sceny.
Dron wprowadzi ciekawe ujęcia z niemożliwej do osiągnięcia ludzkim okiem, perspektywy ptaka. Zalecany, gdy jest duża publiczność na koncercie.