Konferencje

Najważniejsze korzyści:

  • Realizacja wielokamerowa
  • Zapis redundantny
  • Dźwięk wysokiej jakości
  • Profesjonalny montaż
  • Darmowy dojazd na terenie Trójmiasta
  • Nagranie z użyciem stabilizatora i drona

Proponujemy Państwu dwa warianty nagrania konferencji:

Wariant nr 1

Nagranie całego przebiegu konferencji z ukazaniem tego, co dzieje się na scenie (realizacja live). Kamery zostaną skierowane na prelegentów prowadzących konferencję.

Wariant nr 2

Wariant ten polega na ukazaniu skrótu przedstawiającego najciekawsze fragmenty z konferencji. Zalecany, gdy istotne jest przedstawienie energii panującej podczas konferencji. Taki materiał jest dobry do promowania marki w social mediach.

Przykładowe realizacje

Zapis redundantny

Materiał zapisujemy na dwóch kartach równocześnie. Dzięki temu materiał jest zawsze bezpieczny.

Dźwięk wysokiej jakości

Profesjonalne nagranie konferencji cechuje dźwięk wysokiej jakości. W wariancie nr 1, w miarę możliwości zapewniamy nagranie sumy z konsolety lub wielośladu po wcześniejszym uzgodnieniu. Nie świadczymy usług w zakresie nagłośnienia, ale możemy zarekomendować zewnętrzną firmę.

Profesjonalny montaż

Wykonujemy montaż nagranego materiału. Gotowy materiał otrzymasz w postaci linku do pobrania na Google Dysku.

Dojazd na terenie Trójmiasta za darmo

Nie pobieramy opłat za dojazd na obszarze Trójmiasta.

Nagranie z użyciem stabilizatora i drona

Ujęcia z gimbala i z drona wzbogacą film o dynamikę i atrakcyjność przekazu. Ze względów technicznych nie wykonujemy nagrań z drona w zamkniętych pomieszczeniach.

Gimbal wprowadzi dynamiczne, płynne ujęcia. Zalecany do nagrania skrótu ukazującego najważniejsze momenty konferencji na social media.

Dron wprowadzi ciekawe ujęcia z niemożliwej do osiągnięcia ludzkim okiem, perspektywy ptaka. Szczególnie zalecany, gdy obiekt, w którym odbędzie się konferencja jest pokaźny i wyjątkowy, położony w malowniczej okolicy.

Ile to kosztuje?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając przy tym wysoką jakość i dokładność w wykonaniu usługi. Na finalny koszt usługi składa się wiele czynników. Ma na to m. in. wpływ lokacja, w której konferencja ma zostać nagrana, wybrany wariant usługi jak również indywidualne preferencje co do zakresu przeprowadzonych prac w ramach preferowanej opcji nagrania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę. Opisz dokładnie, co potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Uśredniony koszt usługi w wariancie nr 1 wynosi 5500 zł + koszt dojazdu/noclegu

Uśredniony koszt usługi w wariancie nr 2 wynosi 3700 zł + koszt dojazdu/noclegu