Wywiady

Najważniejsze korzyści:

  • Realizacja wielokamerowa
  • Dźwięk wysokiej jakości z użyciem mikroportów
  • Możliwe zapewnienie osoby prowadzącej wywiad
  • Dostępne studio nagraniowe również z green screenem
  • Profesjonalny montaż
  • Darmowy dojazd na terenie Trójmiasta

Przykładowe realizacje

Realizacja wielokamerowa

Podczas nagrania wywiadu zapewniamy nagranie każdego gościa i prowadzącego z oddzielnej kamery. Dzięki temu możemy zapewnić, że nikt nie zostanie ucięty w trakcie wypowiedzi.

Dźwięk wysokiej jakości z użyciem mikroportów

Każdemu z uczestników wywiadu przypinamy oddzielny mikroport. To gwarantuje wyraźny, separatywny i wysokiej jakości dźwięk.

Możliwe zapewnienie osoby prowadzącej wywiad

W naszym zespole mamy profesjonalistów w zakresie przeprowadzania wywiadów i sond ulicznych. Wskazane jest ustalić to wcześniej, żeby dać nam czas na odpowiednie przygotowanie.

Dostępne studio nagraniowe również z green screenem

Dysponujemy studiami nagraniowymi w Kartuzach i w Gdyni. Można w nich zrealizować nagrania lektorskie, nagrania zespołu na płytę jak również ujęcia podczas wywiadu na green screenie lub jednolitej barwy kotarze/ścianie ceglanej.

Profesjonalny montaż

Wykonujemy montaż nagranego materiału. Gotowy materiał otrzymasz w postaci linku do pobrania na Google Dysku.

Dojazd na terenie Trójmiasta za darmo

Nie pobieramy opłat za dojazd na obszarze Trójmiasta.

Dojazd na terenie Trójmiasta za darmo

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając przy tym wysoką jakość i dokładność w wykonaniu usługi. Na finalny koszt usługi składa się wiele czynników. Ma na to m. in. wpływ lokacja, w której wywiad ma zostać zrealizowany, liczba uczestników wywiadu i opcja skorzystania z osoby przeprowadzającej wywiad. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę. Opisz dokładnie, co potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Uśredniony koszt usługi polegającej na nagraniu wywiadu z montażem, w konfiguracji: osoba przeprowadzająca wywiad po stronie zamawiającego + jeden gość, nagranie w naszym studiu na jednolitym tle, czas nagrania ok. 1 godz. wynosi 2500 zł brutto + koszt dojazdu.